Кошик
1532 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено у найближчий робочий день.

It's beauty - магазин косметики
+380 (63) 050-28-28

Elan Експерт-система для флексингу брів та вій Supersonic Serum 2, 10 мл

 • Готово до відправки
 • Код: И0000026330

360 ₴

+380 (63) 050-28-28
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Elan Експерт-система для флексингу брів та вій Supersonic Serum 2, 10 мл
Elan Експерт-система для флексингу брів та вій Supersonic Serum 2, 10 мл
360 ₴
Готово до відправки
+380 (63) 050-28-28
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Серум 2 призначений для ДРУГОГО етапу проведення процедури флексингу брів та вій. Ідеально розроблена у відсотковому співвідношенні формула забезпечує максимальну взаємодію з Серумом 1, сприяє закріпленню новостворених зв'язків у волосках та гарантує запланований результат. Кондиціонуючий комплекс на основі полімерів та олії аргани у поєднанні з гідролізованим колагеном забезпечує волоскам надійний захист.

Як працює Серум 2:

 • відновлює дисульфідні зв'язки, надає волоскам гнучкість та пружність;
 • фіксує форму;
 • відновлює природний рН волосків;
 • закриває лусочки кутикули;
 • нейтралізує залишки лугу;
 • в якості доглядаючих компонентів Серум 2 входить комплекс на основі катіонних агентів і емолентів, а також масло аргани і гідролізований колаген, які надають кондиціонує і зволожуючу дію, захищають волоски і надають їм блиск.

Водневий показник (pH) засобу дорівнює 2,5-3,0. Серум не містить бромату натрію. Зміст перекису водню у засобі вбирається у 2%.
Лише для професійного використання!
Використовувати виключно з Серумом 1 та Мультивітором!

 

Спосіб застосування:

Після використання Серума 1 нанесіть на брови або вії Серум 2.
Час експозиції: 6-10 хвилин залежно від стану волосся брів або вій (див. інструкцію із застосування).
Видаліть залишки за допомогою ватного диска, змоченого водою.
ВАЖЛИВО! Перед застосуванням слід виконати тест на алергічну реакцію: нанести по 2 краплі кожного засобу на невелику ділянку шкіри ліктьового згину за 48 годин до використання. Якщо не з'явиться почервоніння, припухлість або подразнення на шкірі, можна розпочинати процедуру флексингу.

 

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ФЛЕКСИНГУ БРІВ

1) Діагностика стану волосків брів клієнта

Визначте час експозиції засобів флексингу:

 • 1-а група: волоски брів товсті, жорсткі, грубі, необроблені раніше хімічними складами (процедури фарбування, освітлення) – час експозиції 5-8 хвилин для Серума 1 і щонайменше 6-8 хвилин для Серума 2;
 • 2-а група: волоски брів середньої товщини, натуральні, здорові або оброблені раніше хімічними складами (процедури фарбування, освітлення) – час експозиції 3-5 хвилин для Серуму 1 та 6-8 хвилин для Серуму 2.

Час експозиції Мультивітора складає 5 хвилин для всіх груп волосків.
ВАЖЛИВО! Максимальний час експозиції Серуму 1 та Серуму 2 становить 15 хвилин.
ВАЖЛИВО! Активність Серуму 1 та Серуму 2 прямо пропорційно залежить від температури повітря у приміщенні. Чим вище температура, тим швидше кошти вступатимуть у реакцію зі структурою волосків.

 

2) Підготовка до процедури флексингу брів

 • Визначте стан та структуру волосків брів, щоб правильно розрахувати кількість засобів та час експозиції.
 • Використовуйте детокс-мус, що очищає, для брів і вій з бактерицидним ефектом для очищення волосків і шкіри перед процедурою ламінування брів.


3) Створення форми брів (Серум 1)

ВАЖЛИВО! Якщо у клієнта тонка та чутлива шкіра, необхідно нанести крем з маслом аргани від ÉLAN на брови (тонким шаром) та на ділянки шкіри навколо брів (товстим шаром). Рекомендується використовувати професійний пензель для макіяжу Blackwood #4 TM ELAN professional line.

 • Нанесіть серум 1 на брови. Рекомендується використовувати професійний пензель для макіяжу BLACKWOOD #3 ТМ ELAN professional line.

ВАЖЛИВО! Максимальний час експозиції не повинен перевищувати час експозиції для вибраної групи волосків.

 • Після закінчення експозиції видаліть залишки серуму за допомогою ватного диска, змоченого водою.

ВАЖЛИВО! На етапі створення форми брів важливо враховувати напрям зростання волосків клієнта. Зміни мають бути плавними, щоб уникнути заломів.

 

4) Фіксація спрямування волосків (Серум 2)

ВАЖЛИВО! Якщо у клієнта тонка та чутлива шкіра, необхідно нанести крем з маслом аргани від ÉLAN на брови (тонким шаром) та на ділянки шкіри навколо брів (товстим шаром). Рекомендується використовувати професійний пензель для макіяжу Blackwood #4 TM ELAN professional line.

 • Нанесіть серум 2 на брови і розподіліть його по всій поверхні, акуратно укладаючи волоски в необхідному напрямку.

ВАЖЛИВО! Кількість використаного серуму на 4-му етапі має дорівнювати кількості серуму, який використовувався на 3-му етапі створення форми брів.
ВАЖЛИВО! Час експозиції на 4-му етапі (Серум 2) повинен дорівнювати часу експозиції на 3-му етапі створення форми брів (Серум 1), але не менше 6 хвилин.

 • Після закінчення експозиції видаліть залишки серуму за допомогою ватного диска, змоченого водою.
 • Якщо після завершення процедури флексингу не планується проведення процедури фарбування брів, нанесіть на брови детокс-мус для брови, що очищає.

 

5) Догляд за волосками (Мультивітор)

 • Нанесіть Мультивітор на брови та розподіліть його по всій поверхні. Час експозиції: 5 хвилин.
 • Після закінчення експозиції видаліть залишки засобу за допомогою ватного диска, змоченого водою.
 • Якщо після завершення процедури флексингу планується проведення процедури фарбування брів, нанесіть на брови детокс-мус, що очищає, для завершення хімічної реакції. Змийте піну за допомогою ватного диска, змоченого водою.
 • Нанесіть фарбувальну суміш відразу після застосування детокс-мусу, що очищає.

ВАЖЛИВО! Необхідно враховувати, що в процесі фарбування колір на волосинках буде яскравішим і проявиться швидше.

 • Для закріплення отриманого результату після фарбування нанесіть на брови флюїд-фіксатор кольору «COLOUR FIX» для брів та вій з кератином та олією соняшника.
 • Якщо після завершення процедури флексингу не планується проведення процедури фарбування брів, використовуйте флюїд-фіксатор кольору COLOUR FIX для закріплення отриманого результату.

ВАЖЛИВО! Корекція брів виконується лише після процедури флексингу. Рекомендується коригувати пінцетом для меншого пошкодження шкіри.

 

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ФЛЕКСИНГУ ВІЙ

1) Діагностика стану волосків вій клієнта

Визначте час експозиції засобів для флексингу згідно з пунктами нижче:

 • 1-а група: волоски вій товсті або рівні - час експозиції 6-10 хвилин для Серума 1 і не менше 6 хвилин для Серума 2;
 • 2-а група: волоски вій середньої товщини або тонкі - час експозиції 3-6 хвилин для Серума 1 і не менше 6 хвилин.

Час експозиції Мультивітора складає 5 хвилин для всіх груп волосків.
ВАЖЛИВО! Максимальний час експозиції Серуму 1 та Серуму 2 становить 15 хвилин.
ВАЖЛИВО! Активність Серуму 1 та Серуму 2 безпосередньо залежить від температури повітря у приміщенні. Чим вища температура, тим більша швидкість реакції.

 

2) Підготовка до процедури флексингу вій

 • Використовуйте «ÉLAN professional line Очищаючий детокс-мус для брів та вій з бактерицидним ефектом» для знежирення волосків перед процедурою флексингу вій.
 • Зафіксуйте силіконовий валик необхідного розміру у верхньому столітті.
 • Розподіліть та зафіксуйте вії на валику за допомогою фіксуючого гелю для ламінування вій ТМ ÉLAN professional line та аплікатора.

 

3) Формування завитка вій (Серум 1)

 • Нанесіть Серум 1 на зону формування завитка вій. Рекомендується використовувати професійний пензель для макіяжу BLACKWOOD #1 ТМ ELAN professional line.

ВАЖЛИВО! Максимальний час експозиції не повинен перевищувати час експозиції для вибраної групи волосків.

 • Після закінчення експозиції видаліть залишки за допомогою сухого пензля BLACKWOOD #2 від ÉLAN у напрямку росту волосків вій.


4) Фіксація напряму волосків вій (Серум 2)

 • Нанесіть Серум 2 на зону формування завитка вій товстим шаром.

ВАЖЛИВО! Кількість використаного серуму на 4-ометапі має дорівнювати кількості серуму, який використовувався на 3-му етапі формування завитка вій.

ВАЖЛИВО! Час експозиції на 4-му етапі (Серум 2) повинен дорівнювати часу експозиції на 3-му етапі формування завитка вій (Серум 1), але не менше 6 хвилин.

 • Після закінчення експозиції видаліть залишки серуму за допомогою сухого пензля BLACKWOOD #2 ТМ ELAN professional line у напрямку росту волосків вій.

 

5) Догляд за волосками вій (Мультивітор)

 • Нанесіть мультивітор на всю зону вії. Час експозиції: 5 хвилин.
 • Після закінчення експозиції видаліть залишки засобу та клею за допомогою ватного диска, змоченого водою.

ВАЖЛИВО! Для досягнення максимально виразного ефекту та видимого результату бренд-технологи ÉLAN рекомендують після завершення процедури флексингу вій проводити процедуру фарбування вій з використанням гель-фарби "ÉLAN" тон "01 black".

 • Для завершення хімічної реакції, у тому числі після проведення процедури фарбування вій, нанесіть на вії очищаючий детокс-мус з бактерицидним ефектом. Видаліть піну за допомогою ватного диска, змоченого водою.
 • Для закріплення отриманого результату нанесіть на вії флюїд-фіксатор кольору «COLOUR FIX» для брів та вій з кератином та олією соняшника.

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПІСЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ФЛЕКСИНГУ БРОВ І РІВ

Не рекомендується проводити процедуру фарбування брів хною або виконувати освітлення брів, оскільки структура волосків може бути порушена (пересушені волоски без блиску), що може призвести до їх ламкості і випадання.

Протягом 24 годин після процедури слід виключити відвідування лазні, сауни та солярію, не допускати механічного порушення форми укладання брів та вій (сон обличчям у подушку), мінімізувати контакт з водою, а також не розчісувати брови та вії.

Протягом 48 годин після процедури необхідно уникати впливу на брови агресивних косметичних засобів і процедур (скраби, пілінги, лосьйони, що містять спирт, лазерні процедури).

Основні атрибути
ВиробникElan
Країна виробникУкраїна
Об'єм засобу10 мл
Призначення і результатЛамінування вій, Ламінування брів
Область застосуванняБрови, Вії
Класифікація косметичного засобуПрофесійна
 • Ціна: 360 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner